FIFANDRAISANA

 

SERASERA

Elisabeth Vaupres

+33 6 09 53 29 81

e.vaupres@hotmail.com

 

Catherine Philippot

+ 33 1 40 47 63 42

cathphilippot@relations-media.com

 

ANTANANARIVO-MADAGASIKARA

Association Kantoko

Rina Ralay Ranaivo

+261 34 60 735 43

+49 151 63 41 23 10

+33 6 95 15 72 33

kantoko.mada@gmail.com

 

EOROPA / IRAISAM-PIRENENA

Fikambanana Revue Noire

Timothée ethis de Corny 

8 rue Cels, 75014

Paris, France

+33 6 14 58 08 84

timothee.de.corny@gmail.com  

 

 

VENISE
Massimo Barbierato

massimo@massimobarbierato.com

 

 

________________________________________________________________________________________________

Joël Andrianomearisoa - Mpanakanto

Rina Ralay Ranaivo - Mpiandraikitry ny lafiny  fampirantiana - ocheun@yahoo.fr

Emmanuel Daydé - Mpiandraikitry ny lafiny fampirantiana - emmanuel.lesage@orange.fr

 

PARISY-FRANTSA

Jean Loup Pivin - Revue Noire - Fandrindrana ny tetikasa akapobeny - pivin@bicfl.fr  +33 6 12 04 03 42

Timothée ethis de Corny - Fandrindrana sy mesena - timothee.de.corny@gmail.com +33 6 14 58 08 84

Elisabeth Vaupres - Serasera sy fifandraisana - e.vaupres@hotmail.com  +33 6 09 53 29 81

Catherine Philippot - Serasera sy fifandraisana - cathphilippot@relations-media.com  + 33 1 40 47 63 42

Alexandre Gourcon - Graphisme, tambazotra sosialy - alexandregourcon@gmail.com

Patrice Sour - Famokarana - patrice_sour@yahoo.fr

Fernand Bretillot - Famokarana - bretillotfernand@gmail.com

Tahiry Razanadraibe – Fitantanan-draharaha - tahiry@bicfl.fr

 

ANTANANARIVO-MADAGASIKARA

Rina Ralay Ranaivo - Kantoko - Fandridrana akapobeny - kantoko.mada@gmail.com  

Ihoby Rabarijohn - Serasera eo anivon’ireo mpiara-miombon’antoka Madagasikara - irabarijohn@yahoo.fr +336 22 23 56 92 / +261 34 75 111 05

Bodo Rabeharisoa - Mpandrindra - mayor.ebtoz@moov.mg +261 33 11 076 05 / +33 6 29 95 33 40 

 

MADAGASCAR PAVILION FRIENDS

Nathalie Rosticher - Mpamorona - nrosticher@gmail.com

Frédéric de Goldschmidt - Mpamorona - frederic@frederic.net

 

LES GALERIES

Sabrina Amrani Madrid

Sabrina Amrani - Tale - sabrina@sabrinaamrani.com +34 6 19 11 96 93

Jal Hamad - Tale - jal@sabrinaamrani.com +34 6 25 06 76 71

 

Primo Marella Milan

Primo Marella - Tale - primo@primomarellagallery.com +41 76 561 81 44

Elena Micheletti - Tale mpiara-miasa - elena@primomarellagallery.com +39 339 407 29 20

 

Galerie Rx Paris

Eric Dereumaux - Tale - direction@galerierx.com +33 6 17 99 73 06 

Charlotte La Foret - Fifandraisana iraisam - pirenena - info@galerierx.com +331 71 19 47 58